Forum hakkında bilgilendirme

Bilgilendirme
Kilitli
admin
Site Admin
Mesajlar: 6
Kayıt: Pzr Şub 27, 2022 11:48 pm
İletişim:

Forum hakkında bilgilendirme

Mesaj gönderen admin »

*** Forum sayfasında gördüğünüz hata ve eksiklikler için lütfen admin kullanıcısına forum üzerinden özel mesaj atınız. ***

Değerli site sakinleri
Halihazırda maalesef sitemiz ile ilgili duyuru, bilgilendirme ve bilgi alışverişi yapılabilecek verimli bir platform yoktur.
Sitemizle ilgili aidat, güvenlik, borçlar, asansörler ve benzeri konuları değerlendirmek ve verimli bir şekilde fikir alışverişinde bulunabilmek için bir internet forum sayfası açılmıştır.
Bu foruma http://www.izmitkentbirincietap.com/ucp ... e=register linkinden elinizdeki kayıt kodunu kullanarak üye olabilirsiniz.
Forumda sitemizle ilgili konularda başlıklar açılarak her konu kendi başlığı altında konuşulabilecek ve bilgi paylaşımı yapılabilecektir.
Bu forumun mevcut yada önceki herhangi bir site yönetimi ile hiçbir bağlantısı yoktur.
Yıllardır bu sitede oturan ve daha önce site yönetiminde hiç bulunmamış bir komşunuz tarafından, bağımsız bir şekilde, site sakinleri arasında bir iletişim kanalı oluşturması amacı ile kurulmuştur.
Daha fazla bilgi almak ve fikir alışverişi yapabilmek için foruma http://www.izmitkentbirincietap.com/ucp ... e=register linkinden kayıt olabilirsiniz

*** Forumdaki konu başlıklarını ve konuşulanları görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Aksi halde yalnızca bu bilgilendirme mesajını görebilirsiniz. Kayıt olduğunuzda açılan konu başlıklarını ve yazılanları görebilecek, siz de söylemek istediklerinizi yazabileceksiniz.***
Kilitli